درباره ما

معرفی سازمانی

گروه تولیدی صنعتی وجودی با پیشینه قبلی از سال 1358 در تهران ثبت گردید و فعالیت خود را در زمینه ی طراحی ، ساخت قالب و تولید قطعات خودرویی آغاز نمود . این سازمان با دارا بودن کادر فنی مجرب و استفاده از تجهیزات و تکنولوژی روز و تنوع  بیش از 1500 نوع محصول ،  توانسته گام های بزرگ و موثری را در جهت کاهش واردات  قطعات  و همچنین خدمت به صنعت کشور و اشتغال زایی بردارد.

فعالیت اصلی این مجموعه شامل :

– تولید:

انواع گردگیر، انواع دسته موتور، انواع ضربگیر، انواع بوش طبق ، انواع شیلنگ ، انواع توپی سرکمک ، انواع کاسه نمد ، انواع میل موجگیر ، انواع سیبک فرمان و سیبک زیر اکسل ، انواع واشر درب سوپاپ ، انواع پولی هرزگرد ، انواع زه ابرویی، انواع لاستیک میل موجگیر چاکدار ، انواع لاستیک بست اگزوز

 – تهیه و توزیع :

انواع دیسک و صفحه کلاچ با آرم استاندارد ، انواع لنت جلو و عقب ، انواع پلوس و سرپلوس ، انواع بلبرینگ ، انواع واتر پمپ ، انواع دیسک ترمز و کاسه چرخ و انواع دینام و استارت

می باشد .

بخش های کارخانه

واحد پرسکاری

در واحد پرسکاری با استفاده از دستگاه های پرس ضربه ای مراحل برش، خم، کشش و پانچ محصولات فلزی صورت گرفته و توسط دستگاه های پرس هیدرولیک، مونتاژ قطعات انجام میگیرد.

 

واحد قالب سازی

در واحد قالب سازی، قالب های محصولات جلوبندی انواع خودروها  بر اساس سفارش مشتریان و شرکت های مجموعه ساز، طراحی و ساخته می شود.

 

 

واحد لاستیک سازی

در این قسمت از کارخانه انواع قطعات پلیمری توسط نیروهای مجرب، تولید شده و تحت کنترل بازرسین کیفی قرار میگیرد.

 

 

 

واحد آزمایشگاه

کلیه تست های مربوط به مواد اولیه قطعات و همچنین آزمون های محصولات نهایی در آزمایشگاه صورت میگیرد.

 

 

 

واحد تولید سیبک

در این سالن سیبک انواع خودرو تولید و مونتاژ می گردد و پس از تست عملکرد و دوام مطابق استاندارد ملی به تایید کارشناسان کیفیت می رسد.

 

 

 

نظرات مشتریان

آمار ما

+
تعداد محصولات
+
مشتری راضی
+
تامین قطعات خودرو
+
سال تجربه